ملکوتی
صفحات وبلاگ
نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/۱٧

 

یس کل دادگستری آذربایجان شرقی از دستگیری باند جاسوسی گروهک تجزیه طلب در تبریز خبر داد.

به گزارش انتخاب ؛ حجت الاسلام حکمتعلی مظفری گفت: اعضای این باند ۶ نفره جاسوسی موسوم به «گامو» بوده اند.

 

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در ادامه افزود: اعضای این باند اسناد طبقه بندی شده نظامی و اقتصادی را جمع آوری می کردند و در اختیار دشمنان نظام قرار می‌دادند.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/۱۱

رییس دفتر مطالعات راهبردی دانشگاه امیرکبیر در مراسم افتتاحیه نخستین مرکز محاسبات دانش‌آموزی ریاضی و فیزیک کشور در مرکز استعدادهای درخشان میرزاکوچک ناحیه دو رشت گفت: افتتاح این مرکز نقطه شروع برای حرکت منسجم در مسیر علم است.

به گزارش ایسنا، دکتر اکبرپور در مراسم افتتاحیه نخستین مرکز محاسبات دانش‌آموزی ریاضی و فیزیک کشور در مرکز استعدادهای درخشان میرزاکوچک ناحیه دو رشت اظهار کرد: افتتاح این مرکز نقطه شروعی برای حرکت منسجم در مسیر علم است.

رییس دفتر مطالعات راهبردی دانشگاه امیرکبیر برنامه ریزی را تخصیص برتر منابع و مصارف دانست و افزود: فکر، اندیشه و نیروی انسانی منابع ما هستند که اهداف را برای ما قابل دسترس می کنند.

وی با اشاره به چشم‌انداز 1404 و چهار برنامه پنج ساله تا رسیدن به آن، گفت: علم و فناوری نیازمند تحول بود تا متولیان آموزش و علم و فناوری به این توانمندسازی توجه کنند.

اکبرپور با اشاره به اینکه مراکز علمی و آموزشی تحت تاثیر جمعیت برای پاسخگویی به سطح وسیع جامعه از استانداردها فاصله گرفته بودند، ادامه داد: شرایط کنونی فرصت مناسبی برای رسیدن به استانداردهای آموزشی و تخصصی است.

عضو هیات علمی دانشکده مهندسی  صنایع دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر ضرورت برقراری ارتباط بین آموزش‌وپرورش و آموزش عالی، خاطرنشان کرد: برخورداری مراکز آموزش عالی از حضور دانشجویان حاصل تلاش‌های دانش آموزان است، بنابراین این حق طبیعی دانش‌آموزان است که پیش از انتخاب رشته دانشگاهی از نزدیک با دانشگاه های مربوطه آشنا شوند.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/٩

نماینده ارومیه با ارائه توضیحاتی درباره درگیری پیش آمده بین او و یک خبرنگار بعد از جلسه روز یکشنبه و در راهروی مجلس گفت: بنده برای تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم در روز یک‌شنبه نیز با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود.

به گزارش ایسنا، نادر قاضی‌پور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد: در مورد اتفاق ناخوشایندی که یکشنبه جاری بین بنده و اصحاب رسانه رخ داد، لازم است توضیحاتی ارائه کنم.

وی افزود: در روز سه‌شنبه بنده به واسطه پیگیری‌های مستمر مسائل و مشکلات مردم با سرعت به سمت دفترم برای دیدار مردمی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه سوالاتی پرسیده و جواب دادم. ولی پرسش یکی از خبرنگاران عزیز توام با سماجت بود و سوال بدی را مطرح کردند بنده که می‌خواستم با سرعت به ملاقات مردمی برسم با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود. بنده مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود رد شدم.

نماینده ارومیه در ادامه گفت: بنده همواره برای اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم و مورادی همچون مسکن، بیمه خبرنگاران و وام آنها را پیگیری کرده و می‌کنم. مدافع گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه بوده و خواهم بود. از دوستان بسیار خوبم در مجلس نیز که به بنده کمال لطف را داشتند تشکر می‌کنم.

به گزارش ایسنا، در روز یکشنبه جاری و بعد از جلسه علنی نادر قاضی‌پور با خبرنگار ایران درگیری فیزیکی پیدا کرد که این موضوع باعث بروز عکس‌العمل های متعددی از سوی اصحاب رسانه شده است.

مسعود پزشکیان رئیس جلسه در پاسخ به این تذکر گفت: این اتفاق خواشیند نبود باید نماینده و خبرنگار حق و حقوقشان رعایت شود.

 

 

منبع : isna.ir

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/۸

مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه، تاثیر شبکه ملی اطلاعات بر عملکرد اپراتورها را از نظر افزایش سرعت و کیفیت و نیز کاهش قیمت با توجه به استفاده از محتوای خاص داخلی دانست.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/٦

دانلود آهنگ جدید علی پورصائب به نام میترسم با بهترین کیفیت و با لینک مستقیم

New Music Download Ali Poursaeb be name Mitarsam

 

دانلود آهنگ میترسم علی پورصائب

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/٥

 

دانلود آهنگ جدید مهرداد حامدی به نام عروس با بهترین کیفیت و با لینک مستقیم

New Music Download Mehrdad Hamedi be name Aroos

 

دانلود آهنگ عروس مهرداد حامدی

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/٤

 دانلود آهنگ دلفریب امیر عباس گلاب

 

 

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/٢

دانلود آهنگ پیرمرد علی بابا

New Music Download Ali Baba be name PireMard

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/۱

امام جمعه شهرستان فردیس گفت که جامعه امروز ما، بیش از پیش نیازمند تبیین و بکارگیری معارف قرآنی و گسترش این معارف است.

 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی روز یکشنبه در دیدار با مدیران موسسات قرآنی فردیس که در محل دفتر امام جمعه برگزارشد، افزود: لازم است تا با همت فعالان و خادمان حوزه قرآن و عترت، شاهد آن باشیم تا معارف عمیق کتاب الهی، در جای جای زندگی مردم ساری و جاری و بیش از پیش، سبک زندگی قرآنی در میان خانواده ها حاکم شود.

وی گفت: در قرآن به چند چیز ذکر شده است جهاد،علم،شهادت،ویک ارزش مطلق در قرآن است و ان تقوا است که انسان با داشتن تقوا اعمال مقبول درگاه حق می شود همه موسسات رسالت اصلی شان این است که قرآن را درزندگی مردم بیاورند وهر هفته یک ایه را شعار خود قرار دهند .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان فردیس افزود: باید آموزه ها و آیات قرآن کریم را با بیان مناسب و بصورت کاربردی برای اقشار مختلف مردم، تشریح و تبیین کرد و با بهره گیری از عنصر محبت و صمیمیت، در جذب حداکثری جوانان و دعوت اقشار مختلف جامعه به تعمق و تدبر در مفاهیم قرآن همت گماشت .

ایمانی ،بر لزوم توسعه فعالیتهای قرآنی و اهتمام ویژه نسبت به آن تاکید و گفت: از هیچ تلاشی در جهت حمایت از فعالان و خادمان قرآنی شهرستان فردیس دریغ نخواهم کرد.

وی اظهار کرد: همه دستگاهها و دوایر مسئول در حوزه قرآن و عترت نیز فرصت خدمت به کتاب الهی را مغتنم شمارند و از هیچ تلاشی در جهت انس هرچه بیشتر جامعه بخصوص نوجوانان و جوانان با قرآن کریم ، فروگذار ننمایند.

سرپرست معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نیز گفت: موسسات قرآنی در آزمون حفظ قرآن شرکت کنند و از همه پتانسیلهای خود در جهت بالا بردن حضور جوانان ونوجوان با اشنایی بیشترباقرآن کریم استفاده کنند.

حجت الاسلام دهقاندارافزود: هیات ٩ نفره ناظر بر فعالیت موسسات در استان تشکیل شده و سامانه ثبت نام متقاضی موسسه فرهنگی قرآن وعترت ثبت نام از متقاضیان می باشد.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس نیز گفت: شورای هماهنگی و توسعه فعالیتهای قرآنی در فردیس تشکیل می شود.

جان محمد خوب پور افزود: موسسات هم می توانند طرحهای قرآنی خود را جهت طرح در جلسات شورا به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس تحویل نمایند.

در این دیدار از موسسات قرآنی شهرستان فردیس نیز از سوی معاونت قرآن وعترت اداره کل استان البرز تقدیر به عمل آمد.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٦/۱

دانلود آهنگ جدید فرزام طبیبی به نام دنیای تاریک با بهترین کیفیت و با لینک مستقیم

New Music Download Farzam Tabibi be name Donyaye Tarik

 

 برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه نمایید

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :