ملکوتی
صفحات وبلاگ
نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٥/۱۸

به گزارش خبرگزاری فارس،آدام پیتی شناگر بریتانیایی که در شنای صدمتر قورباغه موفق به کسب مدال نقره شده بود رکورد صدمتر کرال سینه را هم شکست.

وی با شکستن رکورد جهانی در کرال سینه صد متر مردان برنده مدال طلای این رشته شده است. کامرون وان در برگ از آفریقای جنوبی و کودی میلر از آمریکا دوم و سوم شدند.

دارنده رکورد جهانی گفت: خیلی عالی است که دیشب توانستم اولین طلای کاروان بریتانیا را کسب کنم است این محصول  هفت سال کار  و تلاش من است.

وی افزود: مربی من مل مارشال یکی از بهترین مربیان جهان است. او همه نیاز‌های من را می داند.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٥/۱٦

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در نشست خبری پیش از آغاز رقابت‌های والیبال المپیک 2016 ریو اظهار داشت: برای والیبال المپیک لحظه‌ای بسیار تاریخی است، چون برای اولین بار تیم‌های بسیاری هستند که شانس قهرمانی و کسب مدال طلا را دارند.

وی ادامه داد: به عقیده من تمام رقابت‌ها سخت  و شبیه فینال هستند؛ هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. اولین هدف ما راهیابی به مرحله دوم رقابت‌ها است.

تیم ملی والیبال آرژانتین در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک 2016 باید برابر ایران قرار بگیرد.

نویسنده: رضا اکبری - ۱۳٩٥/٥/۱٤

شهداد مرتجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص نتایج اخیر تیم ملی هندبال جوانان در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: نتایج این تیم را از جوانب مختلف می‌توان بررسی کرد، اما از نگاه کلی می‌توانم بگویم نتایج تیم جوانان خوب نبود. 

وی ادامه داد: فدراسیون تدارک خوبی برای این تیم در نظر گرفته بود و سال گذشته آنها در قالب تیم نیروی زمینی در رقابت‌های لیگ حضور پیدا کردند و پس از آن هم چند مرحله اردوی تدارکاتی خارج از کشور داشتند. با این تفاسیر انتظار می‌رفت که شاگردان کیوان صادقی در مسابقات آسیایی روی سکو برود. 

کارشناس هندبال ایران خاطرنشان کرد: جوانان ایران در بازی مقابل کره جنوبی و ژاپن عملکرد خوبی داشتند اما معتقدم تیم ملی در بازی برابر عراق ضربه خورد. کادر فنی و بازیکنان حریف را دست کم گرفتند و ضربه اصلی را همانجا خوردند. به هر حال کادر فنی بهتر از همه می‌داند که مشکل کار کجا بوده است.

مرتجی با بیان اینکه کادر فنی بهترین پاسخگو است، عنوان کرد: بازی با عراق شرایط خاصی داشت و فکر می‌کنم یا حریف دست کم گرفته شد یا مشکلات فنی داشت. به هر حال خوردن 34 گل از عراق چندان معقول نیست و یک جای کار ایراد دارد. 

وی تصریح کرد: در رده بزرگسالان همین اتفاق برای ایران افتاد و کسی درس نگرفت. ملی‌پوشان، بزرگسالان در بازی با عربستان حریف را دست کم گرفتند و نتیجه را واگذار کردند و پس از آن هر چقدر تلاش کردند نتوانستند به جام جهانی صعود کنند.

کارشناس هندبال ایران ادامه داد: حالا امید ما به تیم نوجوان است که تدارک خوبی هم برای این تیم گرفته شده است. همه امیدواریم که نوجوانان نوار ناکامی‌های اخیر هندبال را قطع کنند چرا که این اتفاقات به ضرر تمام جامعه هندبال خواهد بود.

مرتجی افزود: منتقدان هم بهتر است پیشنهادات خود را ارائه کنند و البته فدراسیون هم نسبت به مشورت گرفتن و تعامل کردن با کارشناسان موضع نداشته باشند. مجموعه فدراسیون حمایت خوبی از تیم‌های ملی می‌کند اما بهتر است برای برنامه‌ریزی نظرات کارشناسان را هم بشنود.

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :